Staff

From KampungChat Wiki
Jump to: navigation, search

== KampungChat Staff ==

Sekiranya anda mempunyai masalah berkaitan KampungChat dan memerlukan bantuan staff sila join #help

Peranan & Tanggungjawab Staff KampungChat:

Services Operators (SO) Services Administrators (SA) Services Root Administrators (SRA)
Memantau operasi berkaitan services & user KampungChat Memantau operasi KampungChat dan mempunyai kuasa penuh dalam services Mengurus keseluruhan KampungChat, melantik staff & review permohonan link baharu


Senarai Staff Terkini KampungChat:

Services Operators Services Administrators Services Root Administrators
-
  • Megat « megat@kampungchat.org.my »
  • Maro « maro@kampungchat.org.my »
-
  • Mycine « mycine@kampungchat.org.my »
  • Shahrul « shahrul@kampungchat.org.my »
-
  • Senpai « senpai@kampungchat.org.my »
  • Tengkorak « tengkorak@kampungchat.org.my »
-
  • Bayam « bayam@kampungchat.org.my »
  • Zairi « zairi@kampungchat.org.my »
-
  • Sniper « sniper@kampungchat.org.my »
-
-
  • Kurt_Cobain « kurt@kampungchat.org.my »
-
-
  • MeGa « mega@kampungchat.org.my »
-
-
  • DJ_sHaDoW « shadow@kampungchat.org.my »
-
-
  • opssrah « opssrah@kampungchat.org.my »
-
-
  • Kachak « kachak@kampungchat.org.my »
-